sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
akcesoria erotyczne
alternatywne porno
książki erotyczne
poradnik
akcesoria erotyczne: odzież erotyczna Majtki Irena // Ask Me Tender // Rozmiar: wspaniały

Majtki Irena
Ask Me Tender
Rozmiar: wspaniały

(ocen: 0)
zapytaj o produkt
dostępność: produkt na zamówienie
czas do wysyłki: wysyłamy w 14 dni
koszt wysyłki: od 0 PLN
cena: 85 PLN
ILOŚĆ SZTUK

WIĘCEJ NIŻ MAJTKI

Grl’s ROOM to wyjątkowa, kobieca inicjatywa - magazyn w wersji drukowanej i online, a także ubrania i biżuteria. Kiedy w 2017 roku pierwszy raz pojawiły się one - dziewczyńskie majtki z przesłaniem stworzone właśnie przez Grl’s ROOM - zrobiło się o nich bardzo głośno. Teraz wracają, w udoskonalonej formie, jeszcze wygodniejsze, nawiązujące do klasycznej, damskiej bielizny. Drodzy Przyjaciele Kinky Winky, oto Irena!

Wyprodukowane w Polsce

Majtki Irena zostały zaprojektowane w naszym kraju i tutaj też powstają. Szyje się je ze znanych, łódzkich materiałów - grubej, elastycznej dzianiny. W jej skład wchodzi wyskogatunkowa bawełna (ponad 90 procent) i elastan. Zdobią je wykonane przez warszawskiego rzemieślnika, komputerowe hafty.

Irena Ask Me Tender

Podaj hasło (wybierz jedno z trzech)!

Matki Irena zdobią trzy różne hasła przewodnie. Seledynowe Selftrust ma przypominać, że warto ufać sobie i podejmować decyzje w zgodzie ze sobą i swoimi przekonaniami. Czerwone Ask me tender nawiązują do konsensualności jako nieodłącznego elementu dobrego seksu. Z kolei Love your pussy „zachęca do zaprzyjaźnienia się z cipką”. Po prostu: miej do siebie zaufanie, rozmawiaj, zaprzyjaźniaj się!

Irena Ask Me Tender

Model nazwany na cześć Ireny Krzywickiej

Tak jest! Krzywicka była feministką, która opowiadała się za powszechnym prawem do edukacji seksualnej, świadomym macierzyństwem i dostępem do antykoncepcji.

Irena Ask Me Tender

Bardzo wygodne

Tkanina wykorzystana w produkcji bielizny jest niemal stuprocentowo naturalna i Twoje ciało na pewno to doceni. Przede wszystkim jednak konstrukcja majtek sprawia, że nosi się je wygodnie. Są wysoko podkrojone, więc ładnie się układają, a szeroka gumka znajduje się na wysokości pasa - pozostają na swoim miejscu i nie rolują się.

Rozmiarówka inna niż wszystkie

Dziewczyny z G’rls ROOM postanowiły zerwać z klasyczną rozmiarówką, aby podkreślić, że każde ciało jest wyjątkowe i piękne. Toteż w tabeli rozmiarów nie znajdziecie podziału na S, M, czy L. Zamiast tego: rewelacyjny, fantastyczny, wspaniały, cudowny i zjawiskowy. To jest Coś!

Irena Ask Me Tender

Pakowane w bawełniany woreczek

Jest on szyty ręcznie i zdobi go autorski „haft cipkowy”. Jest to symbolem tego, że każde ciało jest inne.

Irena Ask Me Tender

Pierz z szarym mydłem

Jeśli będziesz o nie dbać, posłużą Ci przez lata. Dlatego, pierz je ręcznie z szarym mydłem, lub w pralce ustawionej na delikatny program - w obu przypadkach w wodzie nie cieplejszej niż 30 stopni.

SPECYFIKACJA

nazwa: Irena Ask Me Tender
producent: G’rls Room

kolor: biały
materiał: bawełna | elastan

wymiary: patrz tabelka

zawartość: majtki Irena Room Ask Me Tender | bawełniany woreczek
Dyskretna przesyłka

SPRAWDŹ OPINIE O NAS

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone