sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
akcesoria erotyczne
alternatywne porno
książki erotyczne
poradnik
akcesoria erotyczne: higiena Perfect Cup – średni // kubeczek menstruacyjny

Perfect Cup – średni
kubeczek menstruacyjny

(ocen: 1)
zapytaj o produkt
dostępność: produkt w magazynie
czas do wysyłki: wysyłamy w 24 h
koszt wysyłki: od 0 PLN
cena: 85 PLN
ILOŚĆ SZTUK

PERFECT CUP = PERFECT MATCH!

Wyobraź sobie miesiączkowanie bez uwierających podpasek, bez gorączkowej zmiany tamponów w pracy, w kabinie, w której nie ma umywalki. Miesiączkowanie bez wyrzutów sumienia, że oto znów produkujemy naszą osobistą, comiesięczną porcję śmieci. Ostatecznie również, miesiączkowanie bez kolejnych wydatków na środki higieniczne. Popadamy w ten dramatyczny ton, bo przekonaliśmy, że to naprawdę jest możliwe:) Potwierdzą to zresztą setki osób, które zdecydowały się „przesiąść” z tradycyjnych środków higieny osobistej na ekologiczne i wygodne kubeczki menstruacyjne.

Wybierz Perfect Cup dla większego komfortu

Odpowiednio zaaplikowany kubeczek jest niewyczuwalny. Idealnie dopasowuje się do ciała sprawiając, że nawet kropla krwi nie wydostanie się na zewnątrz. Dzięki jego pojemności, opróżniasz go niekiedy nawet po upływie dwunastu godzin (zwracamy uwagę, że jest to maksymalny czas, po którym bezwzględnie zaleca się opróżnić kubeczek). To wszystko sprawia, że bije na głowę zarówno podpaski, jak i tampony.

Perfect Cup M

Dostępny w dwóch wygodnych rozmiarach

Masz możliwość wyboru pomiędzy rozmiarem S oraz M. O tym, który kubeczek będzie dla Ciebie odpowiedniejszy, decydują takie kwestie, jak budowa ciała, wiek, obfitość krwawienia, czy kondycja mięśni dna miednicy, na którą ma wpływ między innymi, przebyty lub nie, poród.

Perfect Cup M

Stuprocentowo bezpieczny dla Twojego ciała

Kubeczki Perfect Cup są produkowane z silikonu medycznego Silpuran. Nie zawiera on w składzie plastiku, dodatków chemicznych, BPA, czy lateksu. Pozostaje więc całkowicie obojętny wobec naturalnego środowiska pochwy. Ponadto, chcąc zachować maksymalną higienę podczas jego użytkowania, zaleca się jego dokładne umycie po każdym opróżnieniu oraz sterylizację zarówno przed jak i po miesiączce.

Perfect Cup M

Jest przyjazny dla środowiska

Perfect Cup to produkt z kategorii Vegan Friendly. Oznacza to, że oprócz wygody i bezpieczeństwa osób miesiączkujących, producent ceni dobro zwierząt. Z tego też powodu podczas produkcji kubeczków, nie sięga po żadne surowce pochodzenia zwierzęcego.

W zestawie oprócz kubeczka znajdziesz instrukcję oraz woreczek do przechowywania

Załączona instrukcja przeprowadzi Cię krok po kroku przez aplikację. Z kolei wykonany z bawełny woreczek zapewni bezpieczne przechowywanie kubeczka w tę część miesiąca, kiedy nie będziesz go potrzebować.

Wybierając kubeczek, oszczędzasz pieniądze

Perfect Cup jest nie tylko ekologiczny, ale również ekonomiczny:) Wybierając ten produkt, całkowicie eliminujesz comiesięczne wydatki na tradycyjne środki higieny osobistej i to na długie lata. Będziesz z niego korzystać nawet do 10 lat.

Perfect Cup M

SPECYFIKACJA

nazwa: PerfectCup M
producent: PerfectCup

kolor: różowy
materiał: 100% silikon medyczny

rozmiar: rozmiar M
szerokość: 42 mm
długość: 62 mm

pojemność: 25,5 ml

zawartość: kubeczek PerfectCup M | bawełniany woreczek | instrukcja
Dyskretna przesyłka

SPRAWDŹ OPINIE O NAS

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone