queer sex shop
akcesoria erotyczne
alternatywne porno
książki erotyczne
poradnik
książki erotyczne: Puszczalscy z zasadami

Puszczalscy z zasadami

(ocen: 5)
zapytaj o produkt
dostępność: produkt na zamówienie
czas do wysyłki: wysyłamy w 3 dni
koszt wysyłki: od 0 PLN
cena: 39 PLN
ILOŚĆ SZTUK
Dyskretna przesyłka

PUSZCZALSCY Z ZASADAMI

Jak wyjść poza sztywne ramy monogamii i nie zginąć? Dowiedz się tego z przełomowego poradnika dla par myślących o otwarciu swego związku.

Książka przygotowana z myślą o tych, którzy dotąd jedynie marzyli o spełnianiu swoich fantazji erotycznych poza tradycyjnym związkiem monogamicznym. Autorki Dossie Easton i Janet W. Hardy z równościowej i nieheteronormatywnej perspektywy pokazują, jak wieść udane życie z wieloma partnerami seksualnymi. Przy okazji rozwiewają mity na temat „rozwiązłości” i udowadniają, że poliamoria nie musi oznaczać nieodpowiedzialności i seksualnego rozbuchania.

Książka zawiera strategie dla puszczalskich par, podpowiada, jak unikając uczucia zazdrości, otworzyć związki na nowe doznania oraz przedstawia praktyczne ćwiczenia pomagające partnerom zdefiniować relację na własnych warunkach.

Z Puszczalskich z zasadami dowiesz się, jak poszerzyć krąg partnerów seksualnych oraz odkryć wymiary miłości i przyjaźni, o jakich ci się dotąd nie śniło.

PRZECZYTAJ WYWIAD

Polecamy lekturę arcyciekawego wywiadu o poliamorii z Agnieszką Weseli (redaktorką merytoryczną książki) oraz Agatą Loewe (portal morelove.eu).

RECENZJE

źródło: Jej perfekcyjność, innastrona.pl
W podtytule Puszczalskich z zasadami czytamy "Praktyczny przewodnik dla miłośników poliamorii, otwartych związków i innych przygód". Wszystko, co obiecują, znajduje potem odzwierciedlenie w treści książki. Dodać należy, że książki ważnej, bo odważnej – pierwszej chyba w Polsce, skierowanej do masowego odbiorcy, mówiącej tak wprost o sprawach związanych z życiem w relacjach niemonogamicznych.

Nie bez znaczenia jest emancypacyjny charakter wydawnictwa. Książka (...) jest też podręcznikiem samoemancypacji, poszukiwania siebie, swoich preferencji i swojej wolności. I chyba dlatego warto ją przeczytać.
źródło: Deborah Anapol, autorka Polyamory. The New Love Without Limits
Szczera, zabawna książka, pełna praktycznych wskazówek i celnych konkluzji. Nie każda ma tyle szczęścia, żeby mieć siostry udzielające wyważonych i cennych rad na temat, który znają od podszewki.
źródło: dr Betty Dodson, autorka Sex for One
Nie mogłam oderwać się od tej lektury, a na pewno utożsamiam się z „osobą przyzwoicie rozwiązłą”. Jest to książka dla każdego, kto chce tchnąć w swoje życie więcej przyjemności – wszechstronny przewodnik, który pozwala udoskonalić wszystkie rodzaje relacji z innymi, od poważnych związków do szerokiego grona seksualnych partnerów.
źródło: Barbara Carellas, autorka Urban Tantra
Puszczalscy z zasadami w tym nowym i poszerzonym wydaniu to wiarygodny poradnik pozwalający na stworzenie i utrzymanie świadomych relacji – poliamorycznych, otwartych, niekonwencjonalnych i monogamicznych. Nie wkraczaj w kolejny związek bez tej lektury.
źródło: Ryam Nearing, magazyn Loving More
Użyteczny przewodnik dla tych, którzy wprowadzają radykalne zmiany w swoich związkach balansując na granicy poliamorii.
źródło: Doroty Allison, autorka The Bastard Out of Carolina
Mieszanka dobrego humoru i nieskrępowanej szczerości w wydaniu Dossie i Janet sprawia, że mamy w ręku jedno z najlepszych dzieł na temat skomplikowanych relacji seksualnych i pokręconych układów rodzinnych. Wciągająca, rozbrajająca i bezpośrednia – jest to książka dla tych z nas, którzy są na tyle odważni, by dokonywać skomplikowanych etycznie wyborów.
źródło: Stan Dale, założyciel Human Awareness Institute
Wyższa szkoła etyki związków każdego rodzaju. Autorki nie owijają w bawełnę i naprawdę potrafią zszokować. Ta książka cię nie znudzi.

OD WYDAWCY

Próba uczynienia języka książki uniwersalnym płciowo, zgodnie z zamysłem autorek, w przypadku polskiego tłumaczenia sprawiłaby, że tak długi tekst, z tak wieloma odstępstwami od przyjętych zasad językowych, mógłby stać się skrajnie trudny w odbiorze. Dlatego wydawnictwo podjęło decyzję o edycji książki zgodnie z zasadami języka polskiego, mając świadomość, że taka forma nie do końca oddaje rewolucyjną treść oryginału.

SPIS TREŚCI

Podziękowania 7
 
Wprowadzenie 9
Kim są puszczalscy z zasadami? 11
Fakty i mity 20
W co wierzymy 35
Style puszczalstwa 46
Jak się pozbyć złego nastawienia 66
Nieskończenie wiele możliwości 72
 
Puszczalstwo w praktyce 85
Obfitość 86
Sztuka puszczalstwa 95
Granice 106
Flirt i podryw 120
Żeby seks był bezpieczny 133
Dzieci 144
 
Jak się nie zgubić 155
Przewodnik po zazdrości 156
Jak rozwiązywać konflikty 188
Jak zawierać umowy 207
Jak otworzyć związek 222
 
Zakochany puszczalski 247
Jak znaleźć partnera 248
Pary 259
Puszczalscy single 280
Przypływy i odpływy 297
Seks i przyjemność 307
Seks w miejscach publicznych, seks grupowy i orgie 338
 
Utopia puszczalskich 362
Słowniczek puszczalskiego 367
Źródła 374

SPECYFIKACJA

tytuł: Puszczalscy z zasadami. Praktyczny przewodnik dla miłośników poliamorii, otwartych związków i innych przygód
autorki: Dossie Easton, Janet W. Hardy

wydawnictwo: Czarna Owca
rok wydania: 2012
język: polski

oprawa: miękka
ilość stron: 378
wymiary: 135 x 205 mm
ISBN: 978-83-7554-359-9

SPRAWDŹ OPINIE O NAS

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone