sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
akcesoria erotyczne
alternatywne porno
książki erotyczne
poradnik
akcesoria erotyczne: prezerwatywy Femidom FC2 // prezerwatywa // dla osób z pochwą

Femidom FC2
prezerwatywa
dla osób z pochwą

(ocen: 5)
zapytaj o produkt
dostępność: produkt na zamówienie
czas do wysyłki: wysyłamy w 7 dni
koszt wysyłki: od 0 PLN
cena: 46 PLN
ILOŚĆ SZTUK

FEMIDOM FC2

Koniec wymówek! Alergia na lateks czy utrata wzwodu po nałożeniu prezerwatywy już nigdy nie będą przeszkodą w kontynuowaniu zmysłowej zabawy. Gdy druga osoba nie ma przy sobie klasycznego kondomu, sięgnijcie po prezerwatywy dla kobiet FC2, aby cieszyć się bezpieczniejszym seksem – wolnego od lęku przed nieplanowaną ciążą i infekcjami przenoszonymi drogą płciową.

Femidom – alternatywa dla męskiej prezerwatywy

Prezerwatywy zakładane na penisa to wciąż najpopularniejsza i najbardziej dostępna metoda barierowa. Niestety, nie sprawdza się u wszystkich. W przypadku alergii na lateks, z którego zazwyczaj wykonane są kondomy, niemożności dobrania odpowiedniego rozmiaru czy innych przeszkód związanych ze stosowaniem klasycznej prezerwatywy, sięganie po tę metodę bywa stresujące.

Damska prezerwatywa femidom FC2, female condom, prezerwatywy dla kobiet

Femidomy FC2 to nowej generacji prezerwatywa dla kobiet

Druga generacja femidomów FC2 to nowa, ulepszona wersja prezerwatyw dla kobiet. To zabezpieczenie umieszcza się w pochwie tuż przed planowanym stosunkiem w celu zapobiegania zarówno niechcianej ciąży, jak i infekcjom przenoszonym drogą płciową.

Damskie prezerwatywy FC2 są wykonane z nitrylu i nawilżane z obydwu stron, aby ułatwić aplikację oraz uprzyjemnić penetrację. W wyglądzie przypominają półotwarty walec zwieńczony dwoma pierścieniami – wewnętrznym i zewnętrznym.

FC2 to jedyne femidomy klasyfikowane przez FDA (amerykańską Agencję Żywności i Leków) jako urządzenia medyczne klasy 2. Oznacza to, że ich skuteczność i bezpieczeństwo zostały potwierdzone odpowiednimi testami.

Prezerwatywa dla kobiet czy prezerwatywa dla mężczyzn - którą wybrać, female condom, prezerwatywy dla kobiet

Kiedy sięgnąć po prezerwatywy dla kobiet?

To proste! Kiedy chcesz wziąć sprawy w swoje ręce i uprawiać bezpieczniejszy seks. Femidom można założyć nawet do 2 godzin przed planowanym stosunkiem. Zabezpieczenie założone jest prawidłowo, gdy wewnętrzny pierścień znajduje się za kością łonową, a wewnętrzny na zewnątrz, okrywając wulwę.

Prezerwatywy dla kobiet nie należy stosować równocześnie z regularnymi kondomami – ich ocieranie się o siebie często skutkuje uszkadzaniem powierzchni, co zmniejsza skuteczność zarówno jednego, jak i drugiego rozwiązania.

Zalety damskich prezerwatyw

Niewątpliwą zaletą prezerwatywy wewnętrznej jest to, że osłania znacznie większy obszar ciała niż klasyczny kondom zakładany na członek. Element zewnętrzny z powodzeniem obejmuje też większość wulwy, zmniejszając ryzyko przeniesienia infekcji trasmitowanych przez kontakt ze skórą.

Choć prezerwatywy dla kobiet są tej samej długości, co standardowe kondomy, są przy okazji znacznie szersze. Ich zakładanie nie powoduje ucisku pochwy ani członka, dzięki czemu możesz sobie pozwolić na swobodną intymność.

Niespodziewanym bonusem jest za to wewnętrzny pierścień femidomu, który intensyfikuje doznania podczas seksu penetracyjnego. Dlaczego nie zrobić użytku z tej dodatkowej funkcji!

Prezerwatywy dla kobiet - jak używać, female condom, prezerwatywy dla kobiet

Metoda, którą pokochasz po rozpracowaniu

Prezerwatywy dla kobiet nadal są jedną z rzadziej omawianych metod bezpieczniejszego seksu. Z tego powodu przy pierwszym kontakcie mogą wydawać się nieco osobliwe. Wystarczy jednak kilka prób, aby nauczyć się sposobu aplikowania femidomu i przekonać się, że jest to tak proste, jak nakładanie klasycznych kondomów. Potrzeba jedynie praktyki, która na tę chwilę jest rzadkością, nawet podczas najbardziej nowoczesnej edukacji seksualnej.

Stosowanie femidomów często trzeba zawczasu poćwiczyć, aby wyrobić umiejętność aplikacji, jak i przyzwyczaić się do ich obecności podczas seksu. Najczęściej wymaga to dwóch lub trzech sesji – później aplikacja staje się jedynie formalnością, którą daje się załatwić raz-dwa!

Skuteczna ochrona przed chorobami przenoszonymi drogą płciową

Femidomy nie są zjawiskiem nowym. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) już w 1997 roku zadeklarowała kobiece prezerwatywy jako skuteczną metodę zapobiegania niechcianej ciąży, jak i infekcjom przenoszonym drogą płciową, w tym wirusowi HIV.

Mogą je stosować wszystkie osoby, które pragną bezpieczniejszego seksu – również w trakcie ciąży, połogu, po przebytych operacjach genitaliów oraz uczulone na lateks.

Femidom - skuteczność kobiecych prezerwatyw, female condom, prezerwatywy dla kobiet

Naturalne odczucia

Metoda barierowa, jaką są femidomy, nie jest barierą dla bliskości i intymności! Podobnie jak klasyczne prezerwatywy, kondomy wewnętrzne są praktycznie niewyczuwalne podczas stosunku, a ich obecność nie wpływa negatywnie na fizyczne doznania. Wszystko dzięki nitrylowi – wytrzymałemu materiałowi, który jest znacznie cieńszy od lateksu. Materiał ten uznawany jest też za hipoalergiczny, gdyż występowanie reakcji alergicznych w kontakcie z nim jest niezwykle rzadkie.

Kobieca prezerwatywa

Damskie prezerwatywy idealne podczas okresu

Masz ochotę na seks w czasie miesiączki, ale perspektywa zabrudzeń budzi dyskomfort? Femidom FC2 będzie świetnym rozwiązaniem – zabezpieczy Cię z każdej strony, zapewniając jednocześnie komfort fizyczny i psychiczny.

Ta forma zabezpieczenia może okazać się szczególnie ważna dla osób bardzo wrażliwych na infekcje intymne. Podczas miesiączki środowisko pochwy zmienia się, co może osłabiać jej mechanizmy obronne, a więc uczynić bardziej podatną na ewentualne zakażenia.

Prezerwatywa dla kobiet, ale nie tylko!

Femidom może być z powodzeniem używany nie tylko przez osoby z pochwą. Doskonale nadaje się też jako zabezpieczenie barierowe stosowane podczas seksu analnego. Wprowadzona do anusa prezerwatywa wewnętrzna chroni przed chorobami przenoszonymi drogą płciową zarówno podczas penetracji, jak i rimmingu, czyli pieszczot odbytu ustami. Zewnętrzny pierścień femidomu okala odbyt i zapewnia bezpieczniejsze zabawy oralne.

Do stosowania z każdym rodzajem lubrykantu

Nie wyobrażasz sobie intymności bez ulubionego olejku intymnego lub lubrykantu z dodatkiem olejów? Świetnie się składa, bo femidomy można stosować z każdym typem lubrykantu. Klasyczne prezerwatywy z naturalnego lateksu ulegają mikrouszkodzeniom a nawet pękają w kontakcie z tłuszczami, przez co są znacznie mniej skuteczne.

Po sesji zmysłowego masażu, który chcesz zakończyć seksem penetracyjnym lub oralnym z zabezpieczeniem, nie musisz więc biec pod prysznic, aby upewnić się, że resztki olejku nie zostały na dłoniach czy genitaliach. Wystarczy, że wyścielisz pochwę lub anus femidomem i będziesz gotow_ do dalszej zabawy – bez wytrącania się z nastroju!

Femidom FC2 - alternatywa dla męskich kondomów, female condom, prezerwatywy dla kobiet

Kiedy nie sięgać po femidomy FC2?

Prezerwatywa dla kobiet to bardzo uniwersalna metoda barierowa, natomiast jak każda inna, ma swoje przeciwwskazania. Kto nie powinien używać kobiecych prezerwatyw?

FC2 ani innych femidomów z nitrylu czy poliuretanu nie powinny stosować osoby, które używają krążków antykoncepcyjnych, kapturków naszyjkowych, diafragm oraz gąbek dopochwowych jako metod zapobiegania zapłodnieniu – wewnętrzny pierścień femidomu może je przesuwać lub wypychać.

Masz ochotę dowiedzieć się więcej?

Nadal nie masz pewności, czy femidom wpisze się w Twoją ekspresję seksualną? Na naszym blogu znajdzesz artykuł Proseksualnej, w którym wymienia mocne strony oraz wady femidomów. To naturalne zastanawiać się i poszukiwać idealnej metody antykoncepcji dla siebie, a sięgnięcie po tego rodzaju prezerwatywę może okazać się strzałem w dziesiątkę.

SPECYFIKACJA

nazwa: Femidom FC2
producent: FC2

ilość: 3 sztuki

kolor: przeźroczysty
materiał: polimer nitrylu

długość: 17 cm

zawartość: femidomy FC2
Dyskretna przesyłka

SPRAWDŹ OPINIE O NAS

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone