sex shop, sklep erotyczny, sexshop online
akcesoria erotyczne
alternatywne porno
książki erotyczne
poradnik
książki erotyczne: poradnik Kochaj się długo i zdrowo

Kochaj się długo i zdrowo

(ocen: 2)
zapytaj o produkt
dostępność: produkt na zamówienie
czas do wysyłki: wysyłamy w 3 dni
koszt wysyłki: od 0 PLN
cena: 46 PLN
ILOŚĆ SZTUK

KOCHAJ SIĘ DŁUGO I ZDROWO

W swojej drugiej książce Andrzej Depko – uznany polski seksuolog – ponownie udziela odpowiedzi na pytania, tym razem „jak kochać się długo i zdrowo”.

Książka inspirowana jest audycją radia TOK FM Kochaj się długo i zdrowo, prowadzonej przez Andrzeja Depko i Ewę Wanat. Na treść książki składają się odpowiedzi na listy słuchaczy, pozwalające poznać problemy związane z seksualnością. Celem publikacji jest wskazanie drogi do gabinetu seksuologa każdemu, kto czuje, że seks przestał być radością oraz przekonanie, iż zaburzenia w sferze seksualnej należy skutecznie leczyć, zamiast je pielęgnować przez kolejne lata.

Do książki dołączona jest płyta CD z zapisem audycji; zawiera ona fragmenty autentycznych wypowiedzi słuchaczy radia TOK FM na temat ich seksualności.

OPINIE SŁUCHACZY O AUDYCJI DR DEPKO

W moim wieku – 56 – sądziłam, że już „wypadłam z obiegu”, tym bardziej że zawsze miałam partnerów w okolicy 20-30 lat. Posłuchałam sobie tych Waszych audycji i…postanowiłam sprawdzić…Efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Dziś nadal mam z kim się kochać, jestem chciana, pożądana i…oni wciąż mają 20-30 lat…Rany! – jak TO ujędrnia życie!

Jadwiga

Nie mam z kim o tym porozmawiać, kogo się spytać, Pan jest jedyną osobą, której mogę to opisać. Nie wiem, czy mam się czymś przejmować, czy może jest to wszystko bezpodstawne, bo śmiesznym może być. Pana Doktora jako specjalistę proszę o jakieś odniesienie się do tej mojej sytuacji i napisanie czy mój problem jest w ogóle słuszny, przepraszam, ale nie mam z kim o tym porozmawiać i z całego serca proszę Pana o pomoc w moim problemie, może głupim, ale dla mnie niesamowicie ważnym.

Jerzy

To dobrze, że istnieje taka audycja – raz, iż pomaga ludziom, porusza ciekawe tematy, które w normalnym życiu nie istnieją, a dwa, iż dzięki niej powoli odkrywam siebie i swoje potrzeby…odkrywam to, czego nie znałam…zmieniam podejście do własnego ciała…Przestałam się wstydzić mówić o swoich potrzebach…Tak, przestałam się wstydzić, wreszcie przestałam…Dziękuję.

Magda

Pozdrawiam Was bardzo, bardzo serdecznie i chylę czoło przed Państwem, szczególnie przed Panem doktorem Depko, który jako jedyny seksuolog podjął się wyzwania, aby rozmawiać o TYCH problemach otwarcie, rzeczowo z szerokim gronem osób, bo nie każdego stać na wizytę i co najważniejsze rozmawia, CYKLICZNIE!!!

Marek

SPIS TREŚCI

Przedmowa
Od autora

CZĘŚĆ I DYSFUNKCJE I ZABURZENIA INDYWIDUALNE
Wprowadzenie
Obniżenie popędu seksualnego
Nadmierny popęd seksualny
Zaburzenia lubrykacji
Dyspareunia
Pochwica
Zaburzenia wzwodu prącia
Problemy z orgazmem u kobiet
Wytrysk przedwczesny
Wytrysk opóźniony
Odchylenia w zakresie zaspokajania popędu seksualnego
Zespół zakodowanych reakcji seksualnych
Dewiacje seksualne
Biseksualizm
Homoseksualizm

CZEŚĆ II: DYSFUNKCJE I ZABURZENIA INTERAKCYJNE
Wprowadzenie
Zespół nieprzystosowania seksualnego
Dysharmonia seksualna
Awersja seksualna

CZEŚĆ III: RÓŻNE DYLEMATY I PROBLEMY
Wprowadzenie
Antykoncepcja
Dylematy inicjacji seksualnej
Ciąża a seks
Dziewictwo - problem wciąż aktualny
Choroby a seks
Masturbacja
Seks oralny
Seks analny
Fenomeny seksualności
Kompleksy, leki i niepokoje
Fantazje i sny seksualne

Zamiast zakończenia

ANDRZEJ DEPKO – O AUTORZE

Andrzej Depko

Neurolog, specjalista seksuolog, wiceprezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, członek Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, biegły sądowy z zakresu seksuologii, kierownik Poradni Seksuologicznej w Warszawie. Członek Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej.

Autor licznych publikacji popularyzujących wiedzę z zakresu seksualności człowieka. Nie tylko leczy, ale również doradza i konsultuje problemy na forach internetowych oraz w radiu TOK FM.

SPECYFIKACJA

tytuł: Kochaj się długo i zdrowo
autorka: Andrzej Depko
wydawnictwo: Jacek Santorski & Co
rok wydania: 2008
język: polski

oprawa: twarda
ilość stron: 348
wymiary: 180 x 240 mm
ISBN: 978-83-7554-078-9

dodatki: płyta CD
Dyskretna przesyłka

SPRAWDŹ OPINIE O NAS

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone