queer sex shop
akcesoria erotyczne: Maze 8 Harness // uprząż wegańska // brązowa

Maze 8 Harness
uprząż wegańska
brązowa

(ocen: 0)
zapytaj o produkt
dostępność: produkt dostępny
czas do wysyłki: wysyłamy w 3 dni
koszt wysyłki: od 0 PLN
Darmowa dostawa i zwrot do sex shopu
cena: 160 PLN
ILOŚĆ SZTUK
Dyskretna przesyłka
nazwa: Maze 8 Harness Brown
producent: Bijoux Indiscrets

kolor: brązowy
materiał: poliuretan

zawartość: wegańska uprząż

UPRZĄŻ OZDOBNA MAZE H– BIELIZNA ALTERNATYWNA

MAZE 8 Harness to uprząż z pasków przypominająca kształtem cyfrę 8. Zachwyca niezwykłą prostotą, która rozbudza zmysły i wyobraźnię. W dodatku jest stworzona, by ją nosić nie tylko jako element erotycznej gry, ale także jako pełnoprawny element odzieży!

Połączenie tradycyjnej erotyki z nowoczesnością. W MAZE 8 Harness przeplata się tradycyjny akcent wprost z sypialni BDSM wraz z delikatnym, prostym designem, który może przywodzić na myśl „zwykłe” paseczki. Doskonałość produktu Bijoux Indiscrets polega na tym, że uprząż ta może być zarówno jednoznacznie wyzywająca, jak i lekko kokieteryjna, a wszystko zależy od tego, na co i w jaki sposób ją założymy.

Trzy wygodne sposoby noszenia. Producent MAZE 8 Harness proponuje, by wyjść poza schemat noszenia akcesoriów erotycznych. Załóż uprząż na gołe ciało, aby podkreślić swoją zmysłowość. Załóż ją na bieliznę, aby dodać jej większej pikanterii. Załóż ją na odzież jako uzupełnienie koncertowego czy festiwalowego outfitu.

Jeden uniwersalny rozmiar. Uprząż produkowana jest w jednym rozmiarze. Jej dolną część można dowolnie regulować, dlatego świetnie układa się na każdej sylwetce.

Ekologiczny materiał użyty do produkcji. Uprząż jest wykonana z poliuretanu, materiału pochodzącego w 100% z recyklingu. Może być noszona przez wegan, gdyż do jej produkcji nie użyto żadnych surowców pochodzenia zwierzęcego.

Eleganckie kolory. W Kinky Winky oferujemy uprząż MAZE 8 w dwóch kolorach: czarnym i brązowym przypominającym barwą naturalną skórę.

SPRAWDŹ OPINIE O NAS

SEX SHOP KINKY WINKY POLECA

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone