queer sex shop
akcesoria erotyczne
alternatywne porno
książki erotyczne
poradnik
akcesoria erotyczne: Uteruska - w kropeczki // pluszowa macica // ręcznie robiona

Uteruska - w kropeczki
pluszowa macica
ręcznie robiona

(ocen: 14)
zapytaj o produkt
dostępność: produkt na zamówienie
czas do wysyłki: wysyłamy w 7 dni
koszt wysyłki: od 0 PLN
cena: 135 PLN
ILOŚĆ SZTUK
Dyskretna przesyłka

UTERUSKA – PLUSZOWA MACICA

Niepowtarzalne, szyte z miłością (choć też z pewnym niedowierzaniem w ten pomysł) pluszowe maskotko-poduszki macice zwane pieszczotliwie przeze autorki Uteruskami.

Przemiłe w dotyku. Występują w dwóch rodzajach: W pierwszej wersji pluszowe jajowody mają kropeczki, w drugiej paseczki. Na jajnikach umocowano rzep, żeby móc spiąć je jak łapki i dumnie przemaszerować z Uteruską zarzuconą jak torba na ramię.

Uszyte przez cudowną panią Basię, a nie żadną bezduszną maszynę. Z tego względu każda Uteruska jest nieco inna. Wszak to ręczna robota.

Tego świat potrzebował. Po wszystkich Barbie oraz G.I. Joe najwyższa pora oddać hołd dzielnym macicom. Pluszowa to świetna ozdoba domowego wnętrza, pocieszajka gdy nam smutno, zabawka edukacyjna, a w końcu po prostu przemiła poduszka. Urocza, pluszowa macica świetnie nadaje się na prezent z okazji pierwszej miesiączki lub narodzin dziecka.

Pomysłodawczynią Uterusek jest Kamila Raczyńska-Chomyn, edukatorka seksualna i trenerka mięśni głębokich i dna miednicy. Prowadzi fantastyczny projekt Dobre Ciało. Zaś autorką projektu Uterusek jest Natka z Kalimba Toys.

SPECYFIKACJA

nazwa: Uteruska
producent: Dobre Ciało

wersja: w kropeczki

zawartość: pluszowa macica

SPRAWDŹ OPINIE O NAS

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone