queer sex shop
akcesoria erotyczne: Fleshlight Pink Lady // Stamina Training Unit // masturbator do ćwiczeń

Fleshlight Pink Lady
Stamina Training Unit
masturbator do ćwiczeń

zapytaj o produkt
dostępność: produkt dostępny
czas do wysyłki: wysyłamy w 3 dni
koszt wysyłki: od 0 PLN
Darmowa dostawa i zwrot do sex shopu
cena: 230 PLN
ILOŚĆ SZTUK
Dyskretna przesyłka
nazwa: Fleshlight STU (Stamina Training Unit) Pink Lady
producent: Fleshlight

kolor obudowy: złoty
kolor wkładki: różowy
materiał: Real Feel Super Skin

zawartość: masturbator

MASTURBATOR WAGINALNY – SZTUCZNA POCHWA DO ĆWICZEŃ

Trening czyni mistrza – to niewinne przysłowie doskonale sprawdza się również w ćwiczeniach nad kontrolą wytrysku, dzięki masturbatorowi waginalnemu Fleshlight - Stamina Training Unit, który wiernie oddaje wrażenia prawdziwego stosunku.

Niesamowicie realistyczne doznania. Fleshlight - Stamina Training Unit jest świetnym towarzyszem masturbacji, stworzonym z myślą o mężczyznach. Niezwykle wiernie naśladuje wrażenie prawdziwego stosunku, ponieważ jego wnętrze zaprojektowano wzorując się kobiecą anatomią, co czyni masturbację maksymalnie zbliżoną do penetracji.

Kontrola wytrysku. Fleshlight - Stamina Training Unit nie tylko dostarcza przyjemności. Poprzez wyjątkowo naturalistyczne wnętrze i odwzorowanie stosunku jest doskonałym narzędziem do ćwiczeń kontroli wytrysku i przebiegu realnego stosunku. Producenci podają realne efekty: wytrzymasz z Flashlights 10 minut? Wówczas możesz wytrzymać 20 minut podczas seksu z kobietą!

Ćwiczenia penetracji. Polecane szczególnie świeżym adeptom erotycznych przygód - Fleshlight - Stamina Training Unit pozwala zapoznać się z własnymi możliwościami i znaleźć dla siebie najprzyjemniejsze formy stymulacji, a przez to zwiększyć umiejętności i przyjemność z seksu.

Wysoka jakość wykonania i łatwe utrzymanie w czystości. Masturbator Fleshlight - Stamina Training Unit wykonany został z wysokiej jakości materiału Super Skin, bezpiecznego w użyciu (nie zawiera szkodliwych ftalanów), ze starannie zaprojektowaną wewnętrzną teksturą. Łatwość utrzymania w czystości zwiększa wygodę jego użytkowania.

SPRAWDŹ OPINIE O NAS

SEX SHOP KINKY WINKY POLECA

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone