queer sex shop
akcesoria erotyczne
alternatywne porno
książki erotyczne
poradnik
akcesoria erotyczne: Xpander X2 – średni // stymulator prostaty // dla początkujących

Xpander X2 – średni
stymulator prostaty
dla początkujących

(ocen: 0)
zapytaj o produkt
dostępność: produkt na zamówienie
czas do wysyłki: wysyłamy w 3 dni
koszt wysyłki: od 0 PLN
cena: 235 PLN
ILOŚĆ SZTUK
Dyskretna przesyłka

STYMULATOR PROSTATY – DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Przedstawiciel najnowszej generacji stymulatorów prostaty, który pozwala na głębokie odkrywanie swojej seksualności. Przeżyj intensywny orgazm i zadbaj o zdrowie!

Bezpieczna stymulacja prostaty. Dzięki specjalnej budowie masażer umożliwia masowanie prostaty, co przynosi niezwykłe i często wcześniej nieznane doznania. Uważa się, że orgazm podczas takiej stymulacji jest najsilniejszym, jakiego można doświadczyć.

Niezwykle prosta i bezpieczna aplikacja. Konstrukcja masażera X2 została opracowana z myślą o łatwej i bezproblemowej aplikacji. Po ściśnięciu i wsunięciu do odbytu stymulator od razu wraca do swojego pierwotnego kształtu, dając mężczyźnie przyjemne uczucie wypełnienia.

Produkt przebadany. Technologia wykorzystana przy produkcji tej zabawki erotycznej poparta została wcześniejszymi badaniami przy współpracy urologów i seksuologów, dlatego gwarantuje pełne bezpieczeństwo użytkowania.

3 wygodne rozmiary. Możliwość doboru odpowiedniego rozmiaru pozwala na dostosowanie masażera do własnego ciała i swoich potrzeb. X2 jest gadżetem, który zapewnia doskonałe połączenie stymulacji zarówno krocza, jak i prostaty.

Do samodzielnego stosowania lub w duecie. Bez względu na orientację seksualną, masażer zapewni mężczyźnie nowe, przyjemne doznania. Można go stosować solo, jak również podczas stosunku, w celu intensyfikacji orgazmu.

Wykonany z wysokiej jakości materiału. Stymulator X2 został wykonany z najwyższej jakości materiału o nazwie Silikomed, który jest zupełnie nieszkodliwy dla ludzkiego organizmu i nie wywołuje podrażnień. Jego dodatkową zaletą jest fakt, iż może być używany z każdego rodzaju środkiem nawilżającym (z wyłączeniem oleistego), również produkowanym na bazie silikonu.

SPECYFIKACJA

nazwa: Xpander X2 Pioneer Medium
producent: Joydivision

kolor: czarny
materiał: silikomed

wibracje: brak

długość użytkowa: 10,5 cm
szerokość całkowita: 4,5 cm
szerokość podczas aplikacji: 2,7 cm
długość uchwytu: 4,8 cm

zawartość: stymulator prostaty

SPRAWDŹ OPINIE O NAS

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone