queer sex shop
akcesoria erotyczne
alternatywne porno
książki erotyczne
poradnik
akcesoria erotyczne: Lunette – rozmiar 1 // kubeczek menstruacyjny // niebieski

Lunette – rozmiar 1
kubeczek menstruacyjny
niebieski

(ocen: 0)
zapytaj o produkt
dostępność: produkt na zamówienie
czas do wysyłki: wysyłamy w 3 dni
koszt wysyłki: od 0 PLN
cena: 133 PLN
ILOŚĆ SZTUK
Dyskretna przesyłka

KUBECZEK MENSTRUACYJNY LUNETTE

Och, gdyby tak nie musieć pamiętać co miesiąc o kupowaniu podpasek i tamponów! Nie musieć martwić się o ich regularną wymianę! Brzmi jak marzenie nie do spełnienia? Już nie! Wszystkie te problemy może rozwiązać kubeczek menstruacyjny Lunette.

Zamiast tamponów i podpasek. Lunette to kubeczek menstruacyjny – niewielki, dyskretny, wygodny i szybki w użyciu. Nie wchłania krwi, ale ją magazynuje. Podczas wymiany po prostu wylewamy ją, płuczemy kubek pod bieżącą wodą i już! Kubeczek jest znów gotowy do użycia. W dodatku wystarcza nawet na... 10 lat!

Bezpieczny dla zdrowia. W przeciwieństwie do tamponów i podpasek, które mogą zawierać szkodliwe substancje wybielające, Lunette wykonany jest z silikonu medycznego, materiału gwarantującego 100% bezpieczeństwo w kontakcie z ludzkim ciałem. Nie znajdziemy w nim również takich składników jak ftalany czy lateks.

Bezproblemowy w używaniu. Kubeczek Lunette wystarczy opróżnić dwa do czterech razy na dobę (niektóre kobiety robią to tylko rano i wieczorem). Można go bez obaw stosować także podczas uprawiania sportów.

Estetyczny i przyjemny w dotyku. Kubeczki są gładkie, miękkie i przyjemne w dotyku. Są też produkowane w miłych dla oka kolorach.

Idealnie dopasowany do ciała. Lunette dostępny jest w dwóch rozmiarach: 1 oraz 2. Model 1 zaleca się do stosowania kobietom, które nie krwawią intensywnie, a także nastolatkom. Przy intensywnych krwawieniach zalecamy wypróbować model 2. Kobiety, które mają nisko umieszczoną macicę lub wrażliwy pęcherz powinny być bardziej zadowolone z modelu 1, natomiast jeśli macica znajduje się wyżej, lepiej stosować model 2 (jest dłuższy).

SPECYFIKACJA

nazwa: Lunette Cup 1
producent: Lunette

rozmiar: 1 (mniejszy)
pojemność: 25 ml

średnica: 4,1 cm
długość: 4,7 cm
nóżka: 2,5 cm

kolor: niebieski
materiał: 100% silikon medyczny

zawartość: kubeczek menstruacyjny

SPRAWDŹ OPINIE O NAS

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone