queer sex shop
akcesoria erotyczne
alternatywne porno
książki erotyczne
poradnik
akcesoria erotyczne: Ami+ // uzupełnienie zestawu Ami // ciemny róż

Ami+
uzupełnienie zestawu Ami
ciemny róż

(ocen: 18)
zapytaj o produkt
dostępność: produkt na zamówienie
czas do wysyłki: wysyłamy w 3 dni
koszt wysyłki: od 0 PLN
cena: 115 PLN
ILOŚĆ SZTUK
Dyskretna przesyłka

KULKA GEJSZY AMI PLUS

Większa radość z seksu oraz korzyści zdrowotne – taką moc mają sprawne i wyćwiczone mięśnie Kegla i ich efektywny trening. Z Ami+ osiągniesz w nim prawdziwe zawodowstwo!

Dla zaawansowanych użytkowniczek. Ami+ to kulka gejszy, która stanowi dodatek do standardowego zestawu Ami. Różni się ona wielkością i ciężarem, co sprawia, że jest przeznaczona dla zaawansowanych i doświadczonych użytkowniczek. Jej wielkość i wyższa od standardowej kulki waga (136 gram), zwiększają znacznie efektywność treningu mięśni Kegla.

Większe doznania. Ami+ powoduje, że mięśnie Kegla są znacznie bardziej elastyczne, a dzięki temu zwiększają odczuwalność i doznania podczas stosunku. Coraz sprawniejsze mięśnie szybko odwdzięczą się większą satysfakcją z seksu i intensywnymi orgazmami, zarówno dla ćwiczącej jak i osoby towarzyszącej.

Trening dla zdrowia. Ami+ służy nie tylko sferze seksualnej. Większą elastyczność mięśni Kegla docenią kobiety, które borykają się z problemem nietrzymania moczu lub dyskomfortem spowodowanym przebytym porodem, co wpływa nie tylko na udane życie seksualne, ale również na samopoczucie i pewność siebie. Zaawansowany trening z Ami+ pomoże pozbyć się problemu kobietom, którym tradycyjny rozmiar kulek gejszy nie wystarcza oraz tym, które chcą zwiększyć efektywność ćwiczeń.

Wykonanie i bezpieczeństwo. Ami+ wykonano z całkowicie bezpiecznego dla ciała silikonu medycznego, łatwego do utrzymania w czystości. Częstotliwość i długość stosowania zależy od indywidualnych potrzeb i możliwości. Aplikację ułatwi lubrykant na bazie wody.

SPECYFIKACJA

nazwa: Ami Plus Fuchsia
producent: Je Joue

kolor: ciemny róż
wykończenie: matowe
materiał: 100% silikon medyczny

średnica kulki: 2,7 cm

waga kulki: 136 g

zawartość: kulka gejszy

O PRODUCENCIE

Wyjątkowa firma, której produkty od 2010 zdobyły więcej międzynarodowych nagród niż jakakolwiek inna - m. in. 3 razy The "O" Award (w tym za najlepszy produkt dla kobiet (Gi-Ki) oraz za najlepszą małą firmę produkującą zabawki erotyczne), Venus Innowation Award oraz AVN Award dla najlepszej firmy produkującej zabawki erotyczne.

Osiągnięcia Je Joue to nie przypadek ani marketingowy chwyt. To efekt połączenia wieloletniego doświadczenia z pasją edukowania kobiet, mężczyzn i par na temat rozwoju doznań erotycznych.

SPRAWDŹ OPINIE O NAS

projekt: anita wasik | realizacja: sgiti | queer sex shop Kinky Winky | © Wszelkie prawa zastrzeżone